HDP1160V4S zasilacz laboratoryjny programowalny 0-160V 0-4A + RS232
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: HDP1160V4S
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja - 24 miesiące
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
HDP1160V4S zasilacz laboratoryjny 0-160V 0-4A + RS232
Hantek HDP135V6S zasilacz laboratoryjny 0-35V 0-6A RS232
Programowalny zasilacz laboratoryjny HDP1160V4S od Hantek to wszechstronne narzędzie zapewniające precyzyjną kontrolę nad parametrami elektrycznymi. Dzięki cyfrowemu sterowaniu za pomocą impulsatorów użytkownik może łatwo dostosować napięcie wyjściowe w zakresie od 0V do imponujących 160,00V oraz płynnie regulować prąd wyjściowy od 0 do 4,000A, co umożliwia szerokie spektrum zastosowań. Dodatkowo, zasilacz oferuje 10 komórek pamięci na zapamiętanie różnych nastaw napięcia i prądu, co przyspiesza proces pracy i zapewnia powtarzalność eksperymentów. Wyposażony w wyświetlacze LED, woltomierz o rozdzielczości 0,01V/0,1V oraz amperomierz o rozdzielczości 0,001A umożliwiają precyzyjny monitoring parametrów wyjściowych.
prezentacja oferowanego zestawu:
https://www.youtube.com/channel/UCQBywGu5niV9pwC5eIp3s5g
Parametry techniczne
  • programowalny zasilacz laboratoryjny HDP1160V4S Hantek
    ►cyfrowe sterowanie przy pomocy impulsatorów
    ►10 komórek pamięci na nastawy napięcie-prąd
  • płynna regulacja napięcia wyjściowego: 0V do 160,00V
  • płynna regulacja prądu wyjściowego w zakresie: 0 do 4,000A
    ►wydajność prądowa do 4A
  • jednoczesny odczyt napięcia i płynącego prądu na wyjściu
  • wyświetlacze LED
    ►woltomierz:  rozdzielczość: 0 -100V 0,01V = 10mV, 100-160V, 0,1V=100mV
    ►amperomierz: rozdzielczość 0,001A = 1mA